We Vibe Thrill - Vibrátor Na klitoris s nabíječkou, bez baterií

We Vibe Thrill - Na klitoris a nabíječka
Více info

We Vibe Thrill - Na klitoris a nabíječka

We Vibe Thrill - Na klitoris a nabíječka

Novinka od We-Vibe přináší dvojí stimulaci - bodu G a poštěváčku zároveň! Na každém konci má dva vibrační motorky, výborný tvar (dobře se drží) a je vodotěsný (do sprchy, vany...). Díky zaměření na poštěváček uspokojí a přivede ke slastnému vyvrcholení každou ženu. Nemusíte kupovat baterie - je nabíjecí. Mimořádně tichý. Na povrchu je velmi kvalitní silikon, lze regulovat vibrace a vše se ovládá jen jedním tlačítkem. Součástí balení je i saténový sáček pro uložení a chránící proti poškození a nabíječka. Pokud vám nevadí trochu vyšší cena a milujete silný orgasmus, je výborným tipem právě pro vás.

Kategorie vibrátoru:

Vibrátory Na Klitoris

Značka výrobce:

We Vibe Vibrátory

Skladem:

vyprodán

Cena:

2495,00 Kč

Další informace o We Vibe Thrill - Na klitoris a nabíječka

Miška Pokorná

Miška Pokorná

žena

Měla jsem jednu z předchozích verzí (We Vibe 2), který byl stejně jako Thrill jak na klitoris, tak i současně na bod G. Lišil se tím, že šel používat i během sexu. Byl ve tvaru U, jeden koneček se zasunul dovnitř a druhý se pak sám přitiskl na klitoris. Byl maličký, že šel používat i během sexu i o samotě. Jenomže to znáte prostě, když má něco víc využití, tak většinou ani jedno z nich nestojí za nic. Oproti tomu Thrill je výborný, na nic si nehraje, je trošku větší a používá se jen o samotě v jednom, ne při sexu. Výborně se drží a má dostatečně silné vibrace. Takže za mě jednička s hvězdičkou, konečně výborný kousek od We Vibe.
Lucie Dv.

Lucie Dv.

žena

Chtěla jsem si koupit něco jen pro sebe a nakonec to byl tento kousek. Ze záporů bych zmínila především trošku vyšší cenu. Kladů má naopak milion. Hlavně, že je vodotěsný! Přišel mi společně s nabíječkou, takže nemusím myslet na baterky. Má dvě místa, na kterých vibruje, jak na místě poštěváčku, tak i na bodu G. Orgasmus - pohodička, bez větší námahy nebo snažení, vždy šťastné vyvrcholení. Ještě bych zapomněla - je úžasně tichý!
Hodnocení, poznámky a komentáře píší pouze registrovaní. Váš příspěvek musí být před zveřejněním zkontrolován proti spamu.

Další vibrátory z této kategorie a podobné produktyZatím jste nenarazili na ten pravý? Vyberte kategorii:

Klasické vibrátory

Realistické vibrátory

Perličkové vibrátory

Vibrátory na klitoris

Vibrátory XXL - Velké

Výjimečné vibrátory

Dilda Bez Vibrací

VIBRÁTORY PODLE VÝROBCE
KONTAKTNÍ INFORMACE
TOP 5 - NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vibe Therapy Meridian

Vibe Therapy Meridian

1199,00 Kč

LoveClone - Žilkovaný

LoveClone Žilkovaný

899,00 Kč

ToyJoy Deluxe

ToyJoy Deluxe

3699,00 Kč

Lelo Soraya - Fialová

Lelo Soraya Fialová

6499,00 Kč

Vibe Therapy Nivana

Vibe Therapy Nivana

1399,00 Kč