Vibrátor Fun Factory Miss Bi dual (růžový)

Fun Factory Miss Bi
Více info

Fun Factory Miss Bi

Fun Factory Miss Bi

Jedná se o velmi populární vibrátor, který má výstupek na klitoris. Delší část vibrátoru se zasouvá do vagíny a vibračním motorkem dráždí bod G. Pacička na konci vibrátoru dosedne na poštěváček, který dráždí druhým vibračním motorkem! U obou motorků lze regulovat nejen sílu vibraci, ale pulzní programy (automatické přerušování, pulzování). V naší nabídce naleznete tento vibrátor na poštěváček Miss Bi a rovněž i Lady Bi. Jsou si velmi podobné. Tento je kratší, ale tlustší. Lady Bi je nadprůměrně dlouhý, ale na druhou stranu štíhlejší. Záleží tedy na Vás, čemu dáváte přednost. My doporučujeme spíše tento vibrátor (Miss Bi), jelikož je známým faktem, že průměr penisu je mnohem důležitější než jeho délka. Souhlasíte? V tom případě jste narazili na Vašeho nového miláčka!

Kategorie vibrátoru:

Perličkové Vibrátory

Značka výrobce:

FunFactory Vibrátory

Skladem:

vyprodán

Cena:

2980,00 Kč

Další informace o Fun Factory Miss Bi

Oldana

Oldana

žena

Líbí se mi praktické ouško, za které lze snadno chytnou, že je vodotěsný a může pod vodu, že má nabíjecí baterky a jak je tvarovaný, tím myslím nejenom zahnutí, ale i jeho plnější tvary. S čím jsem ze začátku bojovala bylo jeho ovládání, protože má dva motorky a u každého jde ovládat nejenom síla vibrací, ale i pulzování. A vše se to dělá třemi tlačítky. Takže je to ze začátku složité jako mlátička. :) Ale jde si na to po chvilce snadno zvyknout.
Pitrýsek

Pitrýsek

žena

Perfektní! Já i můj manžel si s ním velmi rádi hrajeme!
xvibratory.cz

xvibratory.cz

žena

V naší nabídce se rovněž nachází i Miss Bi http://www.xvibratory.cz/vibrator-fun-factory-lady-bi-dual-cerveny-fialovy-modry/ - velmi podobný vibrátor, který má stejné vlastnosti + je delší (a o něco dražší).
Hodnocení, poznámky a komentáře píší pouze registrovaní. Váš příspěvek musí být před zveřejněním zkontrolován proti spamu.

Další vibrátory z této kategorie a podobné produktyZatím jste nenarazili na ten pravý? Vyberte kategorii:

Klasické vibrátory

Realistické vibrátory

Perličkové vibrátory

Vibrátory na klitoris

Vibrátory XXL - Velké

Výjimečné vibrátory

Dilda Bez Vibrací

VIBRÁTORY PODLE VÝROBCE
KONTAKTNÍ INFORMACE
TOP 5 - NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vibe Therapy Meridian

Vibe Therapy Meridian

1199,00 Kč

LoveClone - Žilkovaný

LoveClone Žilkovaný

899,00 Kč

ToyJoy Deluxe

ToyJoy Deluxe

3699,00 Kč

Lelo Soraya - Fialová

Lelo Soraya Fialová

6499,00 Kč

Vibe Therapy Nivana

Vibe Therapy Nivana

1399,00 Kč