Luxusní Silikonový Oranžový Vibrátor - stimulace Bodu G

Silikonový Oranžový Vibrátor - Na Bod G
Více info

Silikonový Oranžový Vibrátor - Na Bod G

Silikonový Oranžový Vibrátor - Na Bod G

Kvalitní vibrátor z velmi příjemného a kvalitního silikonu. Nabízí tři pulzní programy, má moderní design a podsvětlená ovládací tlačítka. Na dotek je velmi příjemný, měkký, hladký a hedvábný - nicméně není ohebný a dokonale drží svůj tvar. Není vodotěsný - doporučujeme omývat pouze oranžovou část vibrátoru. K napájení slouží dvě baterie AAA. Velikou výhodou jsou silné vibrace (možno regulovat) a výborná cena!

Kategorie vibrátoru:

Klasické Vibrátory

Skladem:

vyprodán

Cena:

1099,00 Kč

Další informace o Silikonový Oranžový Vibrátor - Na Bod G

Simona Rýgová

Simona Rýgová

žena

Původně jsem se dívala po nějakém normálním vibrátoru, tak jak všechny vypadají. Tento mě ale zaujal lákavým designem a na fotkách ve tmě vypadalo podsvícení fantasticky (a taky že je!). Mám víc vibrátorů a u tohoto je jasně vidět, že i přes svůj vzhled a kvalitní materiál spadá do té střední kategorie. Nemůžu si ho vzít s sebou do vany, používá baterie místo nabíječky... . Co je ale výborné, jsou celkem silné vibrace a pulzní programy - s tím naprostá spokojenost. Pokud bych ho hodnotila nezávisle na ceně, tak dostane dvojku. Pokud se ale podívám na to, kolik stojí oproti jiným, tak vše splňuje na jedničku.
Paris H.

Paris H.

žena

Nejlepší je jeho zakončení a vyboulená špička pro orgasmus přes bod G. Stejně tak si s ním můžete pohrávat s poštěváčkem a ostatníma citlivýma místečkama, má na to dost silné vibrace. Nejvíc se mi líbí jeho povrch ze silikonu. Co bych mu ale rozhodně vytkla, je jeho ne-vodotěsnost. Výborné je, že hodně dlouho vydrží a nemusím tak pořád kupovat baterky, což mě u jiných vibrátorů celkem štvalo. Cena je taky dobrá a i dobře vypadá. Doporučit jej můžu.
Hodnocení, poznámky a komentáře píší pouze registrovaní. Váš příspěvek musí být před zveřejněním zkontrolován proti spamu.

Další vibrátory z této kategorie a podobné produktyZatím jste nenarazili na ten pravý? Vyberte kategorii:

Klasické vibrátory

Realistické vibrátory

Perličkové vibrátory

Vibrátory na klitoris

Vibrátory XXL - Velké

Výjimečné vibrátory

Dilda Bez Vibrací

VIBRÁTORY PODLE VÝROBCE
KONTAKTNÍ INFORMACE
TOP 5 - NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Vibe Therapy Meridian

Vibe Therapy Meridian

1199,00 Kč

LoveClone - Žilkovaný

LoveClone Žilkovaný

899,00 Kč

ToyJoy Deluxe

ToyJoy Deluxe

3699,00 Kč

Lelo Soraya - Fialová

Lelo Soraya Fialová

6499,00 Kč

Vibe Therapy Nivana

Vibe Therapy Nivana

1399,00 Kč